.

Kancelaria Podatkowa oraz Biuro Rachunkowe w Opolu

Kancelaria Podatkowa oraz Biuro Rachunkowe w Opolu
.

W zakresie działalności Kancelarii Podatkowej w Opolu znajduje się pełna obsługa księgowa, w tym przede wszystkim prowadzenie Ksiąg Rachunkowych, Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów (KPiR), obsługa kadrowo-płacowa jak również doradztwo podatkowe.

Możemy pochwalić się doświadczoną, wykwalifikowaną oraz stale podnoszącą swoje kompetencje kadrą pracowniczą, której profesjonalizm potwierdzają liczne certyfikaty. Nasze usługi księgowe świadczymy na najwyższym poziomie.

Ważnym atutem wyróżniającym Kancelarię od innych biur rachunkowych jest znajomość języka niemieckiego i współpraca z zagranicznymi podmiotami.

Dla Kancelarii Podatkowej Buchalter najważniejsze jest zadowolenie Klienta, a także znakomita atmosfera w trakcie współpracy. Oznacza to, że zajmiemy się za Państwa kontaktami z ZUS i US oraz innymi uciążliwymi obowiązkami z zakresu księgowości i podatków.

Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów nr uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Działalność biura objęta jest ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej. Właściciel firmy posiada wyższe wykształcenie magisterskie o specjalności Rachunkowość Księgi prowadzimy komputerowo za pomocą profesjonalnego oprogramowania.

Kancelaria Podatkowa Buchhalter Sp. z.o.o
ul. Luboszycka 36
45-218 Opole
NIP: 7543235857
REGON: 384161731

czynne Pon.-Pt. 09:00-18:00

e-mail: info@buchhalter.opole.pl
tel: 77 409 82 14 / 602197360
https://buchhalter.opole.pl/
https://www.facebook.com/kancelaria.podatkowa.opole

.

plus.nto.pl

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Pro Media Sp. z o.o.