Krzysztof Strauchmann

Halo, prezes Arian? Pan tu już nie pracuje. Odwołano prezesa Ośrodka Hodowli Zarodowej w Głogówku

Grzegorz Arian z egzemplarzem międzynarodowego pisma branżowego, w którym opisano krowę z OHZ w Głogówku Grzegorz Arian z egzemplarzem międzynarodowego pisma branżowego, w którym opisano krowę z OHZ w Głogówku
Krzysztof Strauchmann

Po 15 latach pełnej sukcesów pracy w Ośrodku Hodowli Zarodowej w Głogówku Grzegorz Arian dowiedział się na urlopie, że firmą kieruje już inna osoba.

Prezesa OHZ w Głogówku odwołało 15 czerwca zgromadzenie wspólników państwowej spółki, złożone z przedstawicieli państwowej agencji podlegającej pod ministra rolnictwa. W tym czasie Grzegorz Arian przebywał na urlopie, uzgodnionym z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa, który nadzoruje spółki rolne skarbu państwa.

 • Ośrodek Hodowli Zarodowej w Głogówku, to jedna z dwóch na Opolszczyźnie państwowych spółek rolnych o charakterze strategicznym, czyli wyłączonych z prywatyzacji.
 • Spółka zatrudnia ok. 80 ludzi,  gospodaruje na ponad 2 tysiącach hektarów gruntu, specjalizuje się w hodowli bydła, trzody chlewnej i produkcji mleka.
Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Krzysztof Strauchmann

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Jarosław R

DLA WSZYSTKICH NIEWTAJEMNICZONYCH !!!!!!!!!!! PREZES ARIAN ZAWSZE BYŁ APOLITYCZNY !!!!!!!!! BYŁ PO PROSTU ŚWIETNYM FACHOWCEM !!!!!! TERAZ MUSI USTĄPIĆ MIEJSCA DLA KOGOŚ Z NADANIA PARTYJNEGO !!!!!!!! TAKA DOBRA ZMIANA !!!!!!! POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH KTÓRZY GŁOSOWALI NA PIS !!!!!! TO DZIĘKI WAM W TYM KRAJU DZIEJĄ SIĘ TAKIE RZECZY !!!!!!!!

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.