Grupa Otmuchów - jeden z wiodących polskich producentów słodyczy

Czytaj dalej
Materiał informacyjny ZPC Otmuchów S.A.

Grupa Otmuchów - jeden z wiodących polskich producentów słodyczy

Materiał informacyjny ZPC Otmuchów S.A.

Jesteśmy jednym z wiodących polskich producentów słodyczy, w tym przede wszystkim żelków, cukierków czekoladowych, chałwy, mleczek, a także batonów oraz słonych przekąsek. Od czerwca 2021 roku, Grupa Otmuchów jest częścią globalnego koncernu Kervan Gida –inwestora strategicznego. W skład Grupy Otmuchów wchodzą dwie spółki zależne: ZPC Otmuchów S.A. i PWC Odra SA.

Posiadamy marki producenckie: ODRA i FREEYU.

ODRA marka z 75-letnią tradycją. Pod marką ODRA produkujemy m.in. takie popularne słodkości jak: chałwy, trufle a także uwielbiane Opolanki: galaretki, duetki i mleczka w czekoladzie. Słodycze od Odry od lat wyrabiane są z ogromną pasją i dużą pieczołowitością. Przywołują wspomnienia z dzieciństwa i są stworzone do dzielenia się z bliskimi.

FREEYU marka odpowiadająca na nowoczesne trendy konsumenckie, pod którą znajdziemy zdrowe batony na bazie owoców, zbóż i orzechów, funkcjonalne batony proteinowe oraz słone przekąski na bazie komosy ryżowej i soczewicy. Nowoczesne, wygodne formaty, dobre składy produktów odpowiadają na potrzeby ludzi żyjących w biegu, aktywnych i świadomych szukających alternatywy dla klasycznych słodyczy. To marka dla ludzi z pasją, dla tych dla których największą wartością jest wolność.

Do powyższych marek, w 2022 roku, dołączyły marki Kervan Gida.

BEBETO początki brandu sięgają 1998 roku. Bebeto to przede wszystkim bogata oferta żelków. Wśród nich znajdziemy zarówno te klasyczne o różnorodnych kształtach jak i oryginalne żelki w kształcie kabli, pasków czy sznurówek. Żelki Bebeto wyróżnia różnorodność smaków, kolorów, kształtów. Wśród nich znajdziemy zarówno żelki słodkie, nadziewane, kwaśne, wieloowocowe a także żelki dla wegan i wegetarian.
Marka Bebeto to również pianki marshmallow, coolbeansy – miękkie żelki w chrupiących skorupkach oraz metrowe gumy do żucia.

COSBY marka skierowana do najmłodszych. To słodycze zabawki, które zapewniają słodką zabawę w dosłownym znaczeniu. Cosby to przede wszystkim uwielbiane jajka niespodzianki z kremem mleczno-czekoladowym, kryjące w sobie aż 120 rodzajów zabawek.

Obecnie rozwijamy posiadane technologie produkcyjne Grupy Otmuchów w obszarze wytwarzania żelków w oparciu m.in. o rozbudowę zakładu produkcyjnego w Nysie. Prowadzimy działania inwestycyjne, aby rozbudować moce produkcyjne zakładu produkcyjnego w Nysie poprzez instalację linii zapewniających technologie, którymi na dzień dzisiejszy nie dysponujemy. Szacowana skala inwestycji może wynieść ok. 35 mln zł.

NASZE CELE TO:

Zapraszamy do kontaktu. Aktualne ogłoszenia pracy dostępne są na www.grupaotmuchow.pl/oferty-pracy.php
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń oraz CV na praca@zpcotmuchow.pl

Biurowiec Główny

ul. Nowowiejska 20
48-303 Nysa

Kontakt do Sekretariatu:

tel. +48 77 401 72 00
tel. kom.: +48 664 403 787
fax: +48 77 435 64 14
e-mail: sekretariat@zpcotmuchow.pl

LinkedIn Grupa Otmuchów

Materiał informacyjny ZPC Otmuchów S.A.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.