Gmina Strzelce Opolskie buduje tanie mieszkania własnościowe. Szczęśliwców wyłoni losowanie

Czytaj dalej
Fot. Archiwum gminy/JSA projekt
Radosław Dimitrow

Gmina Strzelce Opolskie buduje tanie mieszkania własnościowe. Szczęśliwców wyłoni losowanie

Radosław Dimitrow

Gmina Strzelce Opolskie zdecydowała się na budowanie tanich mieszkań własnościowych. Chętnych po taki lokal zgłosiło się tak wielu, że samorząd musi zorganizować losowanie.

Ratusz wcieli się w rolę dewelopera przy ul. Bocznicowej w Strzelcach Opolskich. W ramach programu „Twoje M” postawi blok mieszkalny, w którym będzie 27 mieszkań. Za budowę lokali zapłacą ich przyszli właściciele, przy czym cena będzie niższa niż na wolnym rynku (porównywalna z zakupem starego mieszkania w bloku z wielkiej płyty).

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Radosław Dimitrow

Jako dziennikarz „Nowej Trybuny Opolskiej” i portalu nto.pl staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Zajmuję się sprawami, które są istotne dla mieszkańców. Relacjonowałem już m.in. przejście tornada, powódź, liczne procesy sądowe, a także ujawniałem informacje niewygodne dla władz: przypadki mobbingu i nieprawidłowości w pracy urzędów. Uważam, że praca dziennikarza polega nie tylko na opisywaniu, ale także naprawianiu rzeczywistości, dlatego przy okazji klęsk żywiołowych niosłem pomoc poszkodowanym, a podczas epidemii koronawirusa organizowałem wsparcie dla służby medycznej.

Na co dzień szczególnie bliskie są mi sprawy mieszkańców powiatów strzeleckiego i krapkowickiego. Jeśli jest coś, o czym powinienem widzieć, to dzwoń lub pisz.

Moją pasją jest filmowanie. Od 2017 r. pełnię w redakcji funkcję wydawcy wideo oraz kieruję pracą studia nto tv, które działa w Opolu. Jestem twórcą programów telewizyjnych i dokumentalnych.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.