Materiał informacyjny

FOTOWOLTAIKA dla domów mieszkalnych, rolników, biznesu

FOTOWOLTAIKA dla domów mieszkalnych, rolników, biznesu
Materiał informacyjny

Nasza Firma MJM Marcin Hrycaj i Grupa Polska-Fotowoltaika.com zostali Strategicznym Partnerem największego polskiego producenta paneli fotowoltaicznych i brali udział w kampanii #WłączPolskiePV.pl. Jest to ogólnopolska akcja skierowana nie tylko do osób związanych z rynkiem fotowoltaicznym, lecz do wszystkich Polaków. Jej celem jest zachęcanie do WŁĄCZania się w inicjatywy wspierające polskich wytwórców fotowoltaiki oraz firm, które stawiają na krajowe produkty PV, poprzez propagowanie postaw ekologicznych i zagadnień związanych z odnawialnymi źródłami energii.

„Jako największy polski producent modułów fotowoltaicznych firma Bruk Bet Solar włączyła się również do projektu „Przemysłowy Panel PV”, zrzeszającego Producentów Urządzeń Fotowoltaicznych. Chcemy współpracować w celu odbudowy lokalnej produkcji związanej z OZE, wspieraniem miejsc pracy oraz inicjatywy Europejskiego Zielonego Ładu. Mamy nadzieję, że nasze działania przyczynią się do zwiększenia odporności przemysłowej i bezpieczeństwa ekonomicznego w naszym kraju”.

Jesteśmy firmą z olbrzymim doświadczeniem i podejmujemy się każdego wyzwania. Posiadamy doświadczenie w montażu systemów fotowoltaicznych oraz wszystkie niezbędne certy katy. Wykonujemy montaże PV na dachu i gruncie. Zostaliśmy jednym z nielicznych partnerów strategicznych firmy Bruk-Bet Solar, która jest największym polskim producentem modułów PV. Zajmujemy się projektowaniem systemów fotowoltaicznych oraz instalacją u klienta. Gwarantujemy solidne wykonanie oraz obsługę serwisową.

Jesteśmy instalatorami, jak i projektantami tylko polskich produktów firmy Bruk-Bet Solar. Po instalacji każdy z naszych klientów otrzymuje od nas kompleksowy pakiet dokumentów potwierdzających jakość i moc pojedynczego modułu z możliwością wydłużenia gwarancji produktów. Działamy bardzo sprawnie, instalacja 10 kW zajmuje nam 3-4 dni. Dojazd do klienta, audyt oraz indywidualna wycena są bezpłatne.

Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie. Produkuj swój prąd i oszczędzaj pieniądze!
tel.: 601 389 367
ul. Kościelna 46, 55-100 Trzebnica
www.polska-fotowoltaika.tech
biuro@polska-fotowoltaika.com
Materiał informacyjny

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.