ENERGYPOMIAR- KRZYSZTOF KAMIŃSKI

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

ENERGYPOMIAR- KRZYSZTOF KAMIŃSKI

Materiał informacyjny

Energia ze słońca, gdyby wykorzystać ją w pełni, mogłaby zastąpić wszelkie inne źródła energii wykorzystywane obecnie. Właśnie dlatego systemy fotowoltaiczne, wykorzystujące odnawialne źródła energii są tak powszechnie stosowane. Przedsiębiorstwo Geo-Bilans ze Strawczyna koło Kielc, zajmuje się projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych, które są nie tylko ekologiczne, ale pozwalają również ich użytkownikom na wymierne oszczędności.

Dzięki panelom fotowoltaicznym i kolektorom słonecznym możemy wytwarzać własną energię elektryczną. Już samo to stanowi wymierną korzyść, ponieważ obniża koszt energii pobieranej z sieci.

Polecam także możliwość wprowadzania nadwyżek wytwarzanej energii do sieci ogólnodostępnej, którą można z tej sieci odebrać w innym okresie – na przykład zimą.

Między innymi to rozwiązanie sprawia, że montaż systemów fotowoltaicznych i elektrowni słonecznych jest korzystną inwestycją. Decydują się na takie rozwiązania zarówno właściciele domów jednorodzinnych, jak i przedsiębiorcy, których firmy na co dzień korzystają z prądu elektrycznego.

Firma Geo-Bilans świadczy nie tylko usługi montażu, ale także projektowania instalacji fotowoltaicznych tak, by uzyskać jak najkorzystniejszy bilans energii pochodzącej z fotowoltaiki dla domu.
Zajmujemy się również instalacjami elektrycznymi, pompami ciepła oraz geodezją.ul. Spacerowa 2A
Strawczyn
728 211 126
energypomiar@wp.pl

ENERGYPOMIAR- KRZYSZTOF KAMIŃSKI


Materiał informacyjny

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.