Dlaczego ElektroRumSerwis?

Czytaj dalej
.

Dlaczego ElektroRumSerwis?

.

Jesteśmy lokalną firmą! Co to znaczy dla Ciebie? Jesteś naszym sąsiadem, znajomym, przyjacielem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Jesteśmy “pod ręką”! Mijamy się rano w drodze do pracy!

Kreatywność

Gwarantujemy kreatywne i nietuzinkowe rozwiązania, które pozwolą na optymalizację instalacji oraz oszczędności w Twoim portfelu.

Profesjonalizm

Instalacja dla domu? Instalacja dla firmy? Mamy doświadczenie z każdym rodzajem instalacji!

Gwarantujemy Państwu darmową wycenę instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych.

Pomagamy wybrać najlepsze dofinansowanie.

Postaw na lokalną firmę!

Każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie. Na podstawie Państwa preferencji oraz przekazanych danych, przedstawiamy najbardziej optymalne rozwiązania – techniczne, jak dobór rodzaju instalacji i sprzętu oraz ekonomiczne, dotyczące wyboru źródła finansowania oraz możliwości uzyskania dodatkowych środków z programów rządowych wspierających rozwój instalacji fotowoltaicznych i szeroko pojętych OZE w Polsce.

Nasze projekty wykonujemy tak, aby jak najlepiej zaspakajały potrzeby naszych Klientów. Dbamy, aby nasze instalacje były zawsze zakładane na specjalnie dobranych mocowaniach, dopasowanych do konstrukcji i poszycia dachowego, które gwarantują stabilność instalacji oraz dbałość realizacji.

ElektroRumSerwis jest firmą działająca od 2015 roku z Kędzierzyna-Koźla. Zajmuję się kompleksowymi usługami elektrycznymi i teletechnicznymi.

Świadczone usługi:

Dawid Rum
biuro@elektrorumserwis.pl
http://elektrorumserwis.pl/

tel. : 789 045 911, 727 909 914

.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Pro Media Sp. z o.o.