DETOKSYKACJA ORGANIZMU - TESTY BIOREZONANSOWE i TERAPIE

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

DETOKSYKACJA ORGANIZMU - TESTY BIOREZONANSOWE i TERAPIE

Materiał informacyjny

mgr Małgorzata Zieniuk

Rejestracja telefoniczna lub przez stronę internetową:

tel. +48 516 038 754;

ul. Lipowa 14, lokal 13 - piętro 2 (wejście od ulicy Nowy Świat)

www.oczyszczanieorganizmubialystok.pl

***

INFORMACYJNE PREPARATY DETOKSYKACYJNE MARION

W Podlaskim Centrum Promocji Zdrowia MagMed oferujemy Państwu możliwość skorzystania z metody diagnostycznej – testów biorezonansowych, które pozwalają na ustalenie wszystkich możliwych przyczyn istniejących dolegliwości, co jest pierwszym, podstawowym krokiem do odzyskania zdrowia.

Testy biorezonansowe - jako precyzyjna metoda diagnostyczna - zostały opracowane przez niemieckiego lekarza dr R. Volla i są unowocześniane przez jego następców. Nazywane są metodą VEGA TEST lub TEST VOLLA.

Biorezonans to specjalistyczne urządzenie połączone z programem komputerowym, w którym zapisane są częstotliwości elektromagnetyczne kilku tysięcy patogenów różnego typu.

Badanie wykonywane jest także z próbki włosów

Do oczyszczania organizmu z wykrytych grzybów, wirusów bakterii i pasożytów oraz toksyn różnego typu wykorzystujemy metodę KIEROWANEJ i KONTROLOWANEJ DETOKSYKACJI wg dra Josefa Jonasza.

BIOREZONANSOWY TEST KOMPLEKSOWY

W teście Biorezonansowym sprawdzana jest obecność kilku tysięcy patogenów i toksyn różnego rodzaju:

Pasożyty: wirusy, grzyby, bakterie (m. in. krętki borelii i Helicobacter pylori), pasożyty: pierwotniaki (m. in. lamblie), obleńce (owsiki, glisty…) przywry i tasiemce oraz pozostawione przez nie toksyny

NA CZYM POLEGA NOWCZESNE OCZYSZCZANIE ORGANIZMU?

W procesie oczyszczania organizmu z wykrytych w nim toksyn oraz pasożytów, grzybów, wirusów i bakterii wykorzystywane są: preparaty informacyjne MARION, naturalne preparaty ziołowe oraz starannie dobrane witaminy, minerały, aminokwasy i kwasy tłuszczowe.

Test wykonuje nie samo urządzenie, ale specjalista detoksykacji, który analizuje wynik testu i opracowuje odpowiednie kuracje detoksykacyjne – mgr Małgorzata Zieniuk – osoba o olbrzymiej wiedzy z zakresu: medycyny naturalnej, detoksykacji, ziołolecznictwa, suplementacji składników odżywczych, dietoterapii oraz nauczyciel technik medytacyjnych.

W trakcie jednej wizyty oprócz testu biorezonansowego, otrzymujesz:

DETOKSYKACJA – PREPARATY INFORMACYJNE MARION

www.mariondystrybucja.pl, www.wstappozdrowie.pl

Detoksykacja, czyli oczyszczanie organizmu, znane jest człowiekowi od wieków.

Niestety, współczesna cywilizacja niesie ze sobą tak dużo nowych toksyn, w przeszłości nie spotykanych, że tradycyjne metody oczyszczania nie zdają już egzaminu. W detoksykacji organizmu warto więc skorzystać z metod i środków na miarę XXI wieku – MEDYCYNY INFORMACYJNEJ.

Nowoczesne, informacyjne preparaty detoksykujące MARION - stworzone przez dr Josefa Jonasza, który jest wybitnym autorytetem w dziedzinie nowoczesnej detoksykacji.

DLACZEGO WARTO OCZYSZCZAĆ SIĘ NOWOCZEŚNIE?

Ilość wchłanianych przez nas toksyn, w sposób nie spotykany wcześniej, upośledza funkcjonowanie organizmu na wielu poziomach.

Stąd biorą się - kiedyś nie notowane w takim zakresie - problemy zdrowotne:

Na nowe, tak powszechne, problemy zdrowotne, potrzebne są nowe metody i środki, tym bardziej, że tradycyjna medycyna nie szuka już przyczyn chorób, a skupia się przeważnie na tłumieniu skutków.

NA CZYM POLEGA NOWOCZESNA DETOKSYKACJA?

Nowoczesna detoksykacja opiera się 4 filarach:

  1. test biorezonansowy, wykonywany metodą Vega Testu
  2. specjalista detoksykacji – wszechstronnie wykształcona osoba w zakresie: dietetyki, ziołolecznictwa, medycyny informacyjnej i ortomolekularnej, suplementacji, która potrafi na podstawie testu ustalić kolejność i zasady kuracji oczyszczających oraz suplementacji wykrytych niedoborów
  3. preparaty medycyny informacyjnej dr Josefa Jonasza, dobierane precyzyjnie i indywidualnie, wprowadzają do organizmu właściwe informacje detoksykujące, a więc usuwające programy wykrytych toksyn czy patogenów i w ten sposób naprowadzające organizm na program zdrowia a nie choroby
  4. biorezonans terapeutyczny – stosowany nie jako jedyna metoda detoksykująca, ale tylko jako metoda wspomagająca i przyspieszająca usuwanie obciążeń mikrobiologicznych.

Z niektórych preparatów można korzystać bez wykonania testu biorezonasowego. Należą do nich:

Nowoczesna detoksykacja to nie zastąpiona procedura pozbycia się już istniejących problemów zdrowotnych, ale też wspaniała profilaktyka, która pomoże nam uniknąć chorób cywilizacyjnych oraz przeżyć okres starzenia się w zdrowiu i dobrej kondycji psychofizycznej.

Materiał informacyjny

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.