Co nas wkurza na drodze? Oto najgłupsze zachowania kierowców! Tak doprowadzisz innych do szewskiej pasji

Czytaj dalej
Fot. istockphoto.com
ak

Co nas wkurza na drodze? Oto najgłupsze zachowania kierowców! Tak doprowadzisz innych do szewskiej pasji

ak

Najgłupsze zachowania kierowców wbrew pozorom są bardzo powszechne. „Kto ci dał prawo jazdy?” - niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie zadał takiego pytania, patrząc na popisy innych kierowców na drogach. Nie wnikając w to, czy prawo jazdy zostało zdobyte za pierwszym czy dwunastym podejściem, znalezione w paczce chipsów czy kupione w internecie, faktem jest, że nie ma kierowcy bezbłędnego.

Różnica polega na tym, że niektórzy ściśle przestrzegają przepisów, a błędy na drodze popełniają sporadycznie i nie celowo, zaś inni traktują przepisy jedynie jako wskazówki, uznając, że pozostali kierowcy przede wszystkim powinni dostosować się do ich stylu jazdy, który często pozostawia wiele do życzenia. Zobacz najgłupsze zachowania kierowców i sprawdź, czy nie są twoim udziałem!

To wkurza kierowców! Te zachowania doprowadzają ich do białej gorączki. Sprawdź, czy na drodze nie jesteś utrapieniem dla innych:

Z kolei mandaty policja najczęściej wystawia za:

ak

Komentarze

3
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

misiekle

Piszecie, że część kierowców charakteryzuje podejście do przepisów, że traktują je jedynie jako wskazówki, a ja pamiętam jak kiedyś ktoś bardzo fajnie napisał, że : dla co poniektórych przepisy ruchu drogowego, to tyko delikatna sugestia, na zasadzie "czy ewentualnie mógłbyś jechać według takich to a takich zasad".

emil

staram się być dobrym kierowcą, w sumie mam się za takiego, przyznaje się bez bicia ze yanosika też odpalam często...ale wiecie na drodze, wypadki, kolizje, kierowcy o róznych praktykach. Uwazajcie na siebie, wypadek moze zdarzyc sie kazdemu

ZR

To, co Państwo pokazali, to raczej najbardziej nieodpowiedzialne zachowania kierowców.

W kategorii *najgłupszych* zachowań mam dwa typy ex aequo:
1) nagłe hamowanie hamulcem przy wejściu w zakręt, zamiast rozłożonego, płynnego hamowania silnikiem - chodzi mi o łagodne zakręty, gdzie można to wykonać.
2) "zaczepianie" się kołami na chodniku podczas postoju, gdy przepisy i szerokość jezdni pozwalają na normalny postój w całości na jezdni.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.