Chcesz mieć własną ziemię? U nas taniej jej nie dostaniesz!

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Jarosław Miłkowski

Chcesz mieć własną ziemię? U nas taniej jej nie dostaniesz!

Jarosław Miłkowski

- To kpina z mieszkańców - mówi były wiceprezydent Stefan Sejwa. Tak komentuje fakt, że miasto nie chce wprowadzić bonifikaty przy przekształcaniu działek z użytkowania wieczystego we własność.

- Szlag mnie wziął, gdy w Zielonej Górze radni podjęli uchwałę o 95-procentowej bonifikacie, a prezydent i radni Gorzowa nawet się sprawą nie zajęli. Brak udzielenia bonifikaty to jest kpina z mieszkańców! Przecież pod względem dochodów my jesteśmy jednym z biedniejszych miast w Polsce – mówił nam wczoraj Stefan Sejwa, były wiceprezydent miasta. Właśnie podnosi sprawę przekształcenia użytkowania wieczystego we własność.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.