Anna P. czaruje i oszukuje. Działa mimo sądowego zakazu

Czytaj dalej
Fot. Fot. 123rf
Krzysztof Strauchmann

Anna P. czaruje i oszukuje. Działa mimo sądowego zakazu

Krzysztof Strauchmann

Włos jeży się na głowie: Wystarczy w internetową wyszukiwarkę wstukać nazwisko Anny P. Mimo wielu publikacji medialnych i sądowego zakazu działania lista poszkodowanych przez turystyczny biznes mieszkanki Głubczyc rośnie.

Ona fenomenalnie zna się na psychologii. Umie podejść ludzi. Mnie podeszła doskonale – Ryszard J. z Opola opowiada o sprawie przez telefon. Siedzi w Niemczech, rodzinę zostawił w Opolu. Całe dnie zarabia, żeby spłacać długi. Ryszard J. był słupem, zasłoną dymną dla oszustki recydywistki Anny P. z Głubczyc. Zasłona się rozwiała, on został z 70 tysiącami długów na karku.

Wydawało się, że to już koniec przestępczej działalności Anny P. Choćby dlatego, że sprawa stała się zbyt głośna, żeby znalazł się kolejny naiwny, chętny do współpracy z panią Anią. Naiwne okazało się takie myślenie. Anna P. już w czasie ogłaszania wyroku rozkręcała działalność w… Małopolsce. 

Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Strauchmann

Jako dziennikarz zajmuję się wszystkimi wydarzeniami związanymi z powiatem nyskim i prudnickim. Piszę reportaże o ciekawych ludziach, interesuję się życiem społecznym i gospodarczym, zachęcam do uprawniania turystyki. Interesuję się historią regionu, zwłaszcza tą najnowszą. Staram się dostrzegać przemiany we współczesnym świecie. Zależy mi na tym, aby dotrzeć do dociekliwego Czytelnika z interesującym tematem w ciekawej formie.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.