Anna Giesa-Tulej Przestrzeń Dietetyczna

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Anna Giesa-Tulej Przestrzeń Dietetyczna

Materiał informacyjny

Żyj w zgodzie ze sobą! Odzyskaj zdrowie i dobre samopoczucie

Konsultacje dietetyczne oraz psychodietetyczne Opole-Wrocław.

Zajmuje się między innymi jednostkami chorobowymi takimi jak: refluks, insulinooporność, cukrzyca typu I i II, niedoczynność tarczycy, hashimoto, nadciśnienie, SIBO, jelito drażliwe, redukcja masy ciała, wzrost masy ciała, jedzenie emocjonalne, jedzenie kompulsywne, zmiana nawyków żywieniowych.

Współpraca z dietetykiem klinicznym, a jednocześnie z psychodietetykiem pomoże odnaleźć motywację do tworzenia nowych, zdrowych, trwałych nawyków żywieniowych.

Prawidłowe odżywianie to szansa na dobre zdrowie, lepsze samopoczucie, odpowiednią masę ciała, to pewność siebie, to lepszy sen. To życie w harmonii ze sobą i swoim ciałem. Poprzez indywidualne podejście zmienisz nie tylko odżywianie, ale i sposób myślenia. Uwzględniam stan zdrowia, wsłuchuję się w Twoje potrzeby i dopasowuję plan działania do Twojego stylu życia.

Współpraca z dietetykiem i jednocześnie psychodietetykiem pozwoli Ci wypracować u siebie odpowiednie nawyki żywieniowe oraz nawyki stylu życia, dzięki którym po osiągnięciu Twojego celu nie będziesz obawiać się efektów jo-jo, czy pogorszenia stanu zdrowia. Jedzenie stanie się dla Ciebie przyjemnością, zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci odżywiać się w sposób zdrowy i zbilansowany nawet po zakończeniu współpracy z dietetykiem, psychodietetykiem.

Głównym powodem, dla którego warto zasięgnąć porady dietetyka jest dopasowanie odpowiedniej i zbilansowanej diety dokładnie do Ciebie i Twojego organizmu. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta jestem w stanie dobrać dietę w taki sposób, aby nie była ona dla Ciebie uciążliwa i trudna do zrealizowania. Jako dietetyk z doświadczeniem i wykształceniem, jestem w stanie dopasować odpowiedni plan żywieniowy do stanu Twojego zdrowia, zbilansować go w taki sposób, aby nie tworzyły się niedobory pokarmowe. Wezmę pod uwagę Twoje alergię, nietolerancję czy nadwrażliwości pokarmowe oraz to czego nie lubisz jeść, a bez czego nie wyobrażasz sobie swojej diety.

Adres:
Kołłątaja 10/2, Opole
Skwierzyńska 28a/2 Wrocław

https://przestrzendietetyczna.pl/
https://www.facebook.com/dietetykAnnaGiesaTulej
https://www.instagram.com/anngiesa_przestrzendietetyczna/

Tel. 509613831
e -mail: [email protected]

Materiał informacyjny

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.