Sławomir Draguła

52 nowe radiowozy otrzymali policjanci z opolskiego garnizonu, wśród nich także nieoznakowane z wideorejestratorami

BMW 330i xDrive to najnowsze nieoznakowane radiowozy, które będą służyć na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Fot. motofakty BMW 330i xDrive to najnowsze nieoznakowane radiowozy, które będą służyć na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Sławomir Draguła

MW serii 3, które właśnie otrzymali opolscy policjanci, to nowy bat na piratów drogowych. Na razie nasz garnizon otrzymał dwa takie wozy, ale niebawem będzie ich więcej.

Mają silnik benzynowy o pojemności dwóch litrów, 252 konie mechaniczne i napęd na cztery koła. Pierwszą setkę osiągają już po 5,8 sekundy, a ich prędkość maksymalna to 250 kilometrów na godzinę.

BMW serii 3, które właśnie otrzymali opolscy policjanci, to nowy bat na piratów drogowych, bo nieoznakowane radiowozy wyposażone są w nowoczesne wideo­re­jestratory. Na razie nasz garnizon otrzymał dwa takie wozy, ale niebawem będzie ich więcej.

 • Radiowozy będą patrolowały najbardziej uczęszczane drogi województwa oraz te, na których wciąż jest  najbardziej niebezpiecznie
 • Wciąż najpopularniejsze marki w służbie patrolowej to kia i opel
Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Sławomir Draguła

Dziennikarzem jestem od 1997 roku. W nto zajmuję się przede wszystkim tematami policyjnymi i prokuratorskimi. Piszę też o drogach i wszystkim tym, co porusza się na kołach, m.in. samochodach i pociągach. Odpowiadam również za powiaty opolski i głubczycki.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.